−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Rynek
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Zamłynie
Szombierki Kopalnia
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kościół
Szombierki Frycza-Modrzewskiego
Szombierki Młyn [nż]
Ruda Śląska
Godula Osiedle Paryż
Godula Inkubator
Godula Plac Niepodległości
Chebzie Pawła
Chebzie Pętla
Nowy Bytom Osiedle Kaufhaus
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Grochowska
Wirek Kopalnia Pokój
Wirek Odrodzenia
Wirek Katowicka
Bykowina Mijanka
Bykowina Niedźwiedziniec
Świętochłowice
Zgoda Ceramiczna [nż]
Zgoda Droga Kochłowicka
Zgoda Skrzyżowanie
Zgoda Komenda Policji
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Bałtycka
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Rynek
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Plac Żeromskiego
Kierunek:
Chorzów Rynek
Dni robocze
03:02
B
03:16
B
03:35
B
04:06
B
04:22
B
04:39
B
04:54
B
20:37
B
00:14
B
01:14
B
Soboty
03:16
B
03:35
B
03:55
B
04:10
B
04:42
B
08:17
B
09:37
B
10:17
B
20:35
B
00:14
B
01:14
B
Niedziele i święta
03:16
B
03:35
B
04:10
B
04:42
B
10:57
B
11:37
B
12:17
B
12:57
B
20:35
B
00:14
B
01:14
B
Boże Narodzenie, Nowy Rok i Święta Wielkanocne
03:16
B
03:35
B
04:10
B
04:42
B
20:35
B
00:14
B
01:14
B
Wigilia
03:16
B
03:35
B
04:10
B
04:42
B
20:37
B
00:14
B
01:14
B
Sylwester
03:16
B
03:35
B
03:55
B
04:10
B
04:42
B
08:17
B
09:37
B
10:17
B
19:17
B
19:52
B
01:14
B
zmiana czasu
03:16
B
03:35
B
03:55
B
04:10
B
04:42
B
08:17
B
09:37
B
10:17
B
20:35
B
00:24
B
01:14
B
Objaśnienia:
B
− kurs do: Bytom Plac Sikorskiego
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się