−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Ruda Śląska
Chebzie Pętla
Nowy Bytom Osiedle Kaufhaus
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Grochowska
Wirek Kopalnia Pokój
Wirek Odrodzenia
Wirek Katowicka
Bykowina Mijanka
Bykowina Niedźwiedziniec
Świętochłowice
Zgoda Ceramiczna [nż]
Zgoda Droga Kochłowicka
Zgoda Skrzyżowanie
Zgoda Komenda Policji
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Bałtycka
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Rynek
Chorzów Metalowców
Chorzów Nowa
Chorzów Polna
Łagiewniki Zajezdnia
Bytom
Łagiewniki Media-Markt
Łagiewniki Cmentarz
Bytom Arki Bożka
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Rozbark Siemianowicka
Bytom Głęboka
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Leśna
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
19:36
S
20:16
S
20:56
S
01:21
S
04:41
S
05:15
S
Soboty
16:16
S
16:56
S
17:36
S
01:21
S
04:41
S
05:15
S
Niedziele i święta
01:21
S
04:41
S
05:15
S
Wigilia
14:56
S
15:36
S
16:16
S
19:16
S
04:41
S
05:15
S
Sylwester
14:56
S
15:36
S
16:16
S
19:16
S
04:41
S
05:15
S
zmiana czasu
16:16
S
16:56
S
17:36
S
01:21
S
04:41
S
05:15
S
Objaśnienia:
S
− kurs do: Stroszek Zajezdnia
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się