−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chebzie Pętla
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Łagiewnicka
Bytom Urząd Pracy
Łagiewniki Gojny [nż]
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Osiedle Skałka
Świętochłowice Polna
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Bałtycka
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Rynek
Chorzów Dworcowa
Chorzów Żeromskiego
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Bałtycka
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Zgoda Komenda Policji
Zgoda Skrzyżowanie
Zgoda Droga Kochłowicka
Zgoda Ceramiczna [nż]
Ruda Śląska
Bykowina Niedźwiedziniec
Bykowina Mijanka
Wirek Katowicka
Wirek Odrodzenia
Wirek Kopalnia Pokój
Nowy Bytom Grochowska
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Osiedle Kaufhaus
Chebzie Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zgoda Droga Kochłowicka
Kierunek:
Chebzie Pętla
Dni robocze
04:08
04:23
04:41
04:58
05:19
05:39
05:58
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
19:59
20:39
21:19
21:59
22:39
23:16
23:50
00:45
02:45
03:35
Soboty
04:08
04:41
05:19
05:58
06:39
07:19
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:39
17:19
17:59
18:39
19:19
19:59
20:39
21:19
21:59
22:39
23:16
23:50
00:45
02:45
03:35
Niedziele i święta
04:08
04:41
05:19
05:58
06:39
07:19
07:59
08:39
09:19
09:59
10:39
11:19
11:59
12:39
13:19
13:59
14:39
15:19
15:59
16:39
17:19
17:59
18:39
19:19
19:59
20:39
21:19
21:59
22:39
23:16
23:50
00:45
02:45
03:35
Wigilia
04:08
04:23
04:41
04:58
05:19
05:39
05:58
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
15:19
15:59
16:39
17:19
17:59
18:39
19:59
20:39
21:59
22:39
00:45
02:45
03:35
Sylwester
04:08
04:23
04:41
04:58
05:19
05:39
05:58
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
15:19
15:59
16:39
17:19
17:59
18:39
19:59
20:39
21:59
22:39
00:45
02:45
03:35
zmiana czasu
04:08
04:41
05:19
05:58
06:39
07:19
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:39
17:19
17:59
18:39
19:19
19:59
20:39
21:19
21:59
22:39
23:16
23:50
00:45
03:35
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się