−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gliwice Zajezdnia
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Hotel
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Zgoda Komenda Policji
Zgoda Skrzyżowanie
Zgoda Droga Kochłowicka
Zgoda Ceramiczna [nż]
Ruda Śląska
Bykowina Niedźwiedziniec
Bykowina Mijanka
Wirek Katowicka
Wirek Odrodzenia
Wirek Kopalnia Pokój
Nowy Bytom Grochowska
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Osiedle Kaufhaus
Chebzie Pętla
Chebzie Dworcowa
Chebzie Styczyńskiego
Ruda Urząd Skarbowy
Ruda Południowa
Ruda Klary
Zabrze
Zaborze Wolności
Zaborze Lompy
Zaborze Skargi
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skansen Luiza
Zabrze Sienkiewicza
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Damrota
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Słowackiego
Maciejów Kondratowicza
Maciejów Knurowska
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zabrze Karola Miarki
Kierunek:
Gliwice Zajezdnia
Dni robocze
18:20
G
19:50
G
20:30
G
21:20
G
02:22
G
04:18
G
05:14
G
Soboty
19:50
G
20:30
G
21:20
G
02:22
G
04:18
G
05:14
G
Niedziele i święta
19:50
G
20:30
G
21:20
G
02:22
G
04:18
G
05:14
G
Wigilia
17:20
G
17:50
G
18:30
G
20:20
G
04:18
G
05:14
G
Sylwester
17:20
G
17:50
G
18:30
G
20:20
G
04:18
G
05:14
G
zmiana czasu
19:50
G
20:30
G
21:20
G
01:47
G
04:18
G
05:14
G
Objaśnienia:
G
− kurs do: Gliwice Zajezdnia
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się