−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chebzie Pętla
Przystanki:
Bytom
Bytom Szkoła Medyczna
Bytom Łużycka
Bytom Wallisa
Bytom Kąpielisko
Bytom Wrocławska
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska n/ż
Bytom Odrzańska n/ż
Dąbrowa Miejska Węglowa n/ż
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska n/ż
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska n/ż
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa n/ż
Bytom Odrzańska n/ż
Bytom Piłkarska n/ż
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Głęboka
Rozbark Siemianowicka
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Arki Bożka
Łagiewniki Cmentarz
Łagiewniki Media-Markt
Chorzów
Łagiewniki Zajezdnia
Chorzów Polna
Chorzów Nowa
Chorzów Targowisko
Chorzów Styczyńskiego
Chorzów Wodociągi
Chorzów Szarlociniec
Chorzów Pokoju
Świętochłowice
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Szpital
Lipiny Kościół
Lipiny Targowisko
Lipiny Zakłady Silesia
Ruda Śląska
Chebzie Pawła
Chebzie Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
10
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Odrzańska n/ż
Kierunek:
Chebzie Pętla
Dni robocze
17:38
S
18:58
S
20:18
S
Soboty
17:38
S
18:58
S
20:18
S
Objaśnienia:
S
− kurs do: Stroszek Zajezdnia
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się