−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Ruda Śląska
Chebzie Pawła
Świętochłowice
Lipiny Zakłady Silesia
Lipiny Targowisko
Lipiny Kościół
Piaśniki Szpital
Piaśniki Skrzyżowanie
Chorzów
Chorzów Pokoju
Chorzów Szarlociniec
Chorzów Wodociągi
Chorzów Styczyńskiego
Chorzów Targowisko
Chorzów Nowa
Chorzów Polna
Łagiewniki Zajezdnia
Bytom
Łagiewniki Media-Markt
Łagiewniki Cmentarz
Bytom Arki Bożka
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Rozbark Siemianowicka
Bytom Głęboka
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
10
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Arki Bożka
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
4
54
5
14
34
54
6
14
34
54
7
14
34
54
8
14
34
54
9
14
34
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
14
34
54
14
14
34
54
15
14
34
54
16
14
34
54
17
14
34
54
18
14
34
54
19
14
34
54
20
14
34
54
21
14
34
54
22
14
34
54
23
12
31
51
0
11
Soboty, niedziele i święta
4
54
5
14
34
54
6
14
34
54
7
14
34
54
8
14
34
54
9
14
34
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
14
34
54
14
14
34
54
15
14
34
54
16
14
34
54
17
14
34
54
18
14
34
54
19
14
34
54
20
14
34
54
21
14
34
54
22
14
34
54
23
12
31
51
0
11
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się