−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gliwice Zajezdnia
Przystanki:
Katowice
Katowice Plac Miarki
Katowice Św. Jana
Katowice Rynek
Katowice Rondo
Katowice Sokolska
Katowice Stęślickiego
Dąb Huta Baildon
Dąb Silesia City Center
Dąb Kościół
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wejście Główne
Chorzów
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Chorzów Stadion Śląski
Chorzów AKS
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów Rynek
Chorzów Dworcowa
Chorzów Żeromskiego
Chorzów Kościół Św. Jadwigi
Chorzów
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Bałtycka
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Polna
Piaśniki Osiedle Skałka
Piaśniki Skrzyżowanie
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Gojny [nż]
Bytom Urząd Pracy
Bytom Łagiewnicka
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Chorzów
Chorzów Metalowców
Chorzów Targowisko
Chorzów Styczyńskiego
Chorzów Wodociągi
Chorzów Szarlociniec
Chorzów Pokoju
Świętochłowice
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Szpital
Lipiny Kościół
Lipiny Targowisko
Lipiny Zakłady Silesia
Ruda Śląska
Chebzie Pawła
Chebzie Pętla
Chebzie Dworcowa
Chebzie Styczyńskiego
Ruda Urząd Skarbowy
Ruda Południowa
Ruda Klary
Zabrze
Zaborze Wolności
Zaborze Lompy
Zaborze Skargi
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skansen Luiza
Zabrze Sienkiewicza
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Damrota
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Słowackiego
Maciejów Kondratowicza
Maciejów Knurowska
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
11
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chebzie Pętla
Kierunek:
Gliwice Zajezdnia
Dni robocze
22:54
G
poc.
116
23:33
G
poc.
111
00:23
G
poc.
115
02:09
G
poc.
113
03:54
G
poc.
117
Soboty
22:54
G
poc.
116
23:33
G
poc.
111
00:23
G
poc.
115
02:09
G
poc.
113
03:54
G
poc.
117
Niedziele i święta
20:54
G
poc.
116
23:33
G
poc.
111
00:23
G
poc.
115
02:09
G
poc.
113
03:54
G
poc.
117
Objaśnienia:
G
− kurs do: Gliwice Zajezdnia
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się