−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Katowice Plac Miarki
Przystanki:
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Zabrze
Maciejów Knurowska
Maciejów Kondratowicza
Zabrze Słowackiego
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Damrota
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Sienkiewicza
Zaborze Skansen Luiza
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skargi
Zaborze Lompy
Zaborze Pętla
Zaborze Wolności
Ruda Śląska
Ruda Klary
Ruda Południowa
Ruda Urząd Skarbowy
Chebzie Styczyńskiego
Chebzie Dworcowa
Chebzie Pętla
Chebzie Pawła
Świętochłowice
Lipiny Zakłady Silesia
Lipiny Targowisko
Lipiny Kościół
Piaśniki Szpital
Piaśniki Skrzyżowanie
Chorzów
Chorzów Pokoju
Chorzów Szarlociniec
Chorzów Wodociągi
Chorzów Styczyńskiego
Chorzów Floriańska
Chorzów Metalowców
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Łagiewnicka
Bytom Urząd Pracy
Łagiewniki Gojny [nż]
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Osiedle Skałka
Świętochłowice Polna
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Bałtycka
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Kościół Św. Jadwigi
Chorzów
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Rynek
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów AKS
Chorzów Stadion Śląski
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Katowice
Park Śląski Wejście Główne
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Dąb Kościół
Dąb Silesia City Center
Dąb Huta Baildon
Katowice Stęślickiego
Katowice Sokolska
Katowice Rondo
Katowice Rynek
Katowice Św. Jana
Katowice Plac Miarki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
11
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Kierunek:
Katowice Plac Miarki
Dni robocze
03:13
C
03:33
C
03:54
C
04:32
C
04:46
C
Soboty
03:13
C
03:33
C
03:54
C
04:32
C
04:46
C
Niedziele i święta
03:13
C
03:33
C
03:54
C
04:46
C
12:27
C
Objaśnienia:
C
− kurs do: Chebzie Pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się