−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Katowice Plac Miarki
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Metalowców
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Racławicka
Chorzów Dom Działkowca
Chorzów Szkoła Niewidomych
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Rynek
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów AKS
Chorzów Stadion Śląski
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Katowice
Park Śląski Wejście Główne
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Dąb Kościół
Dąb Silesia City Center
Dąb Huta Baildon
Katowice Stęślickiego
Katowice Sokolska
Katowice Rondo
Katowice Rynek
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Damrota
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Św. Jana
Katowice Plac Miarki
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
11
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Kierunek:
Katowice Plac Miarki
Dni robocze
04:11
04:48
08:14
Soboty, niedziele i święta
08:19
09:01
10:01
Święta szczególne
08:01
10:49
11:31
Sylwester
04:11
04:50
07:03
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się