−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Rynek
Chorzów Dworcowa
Chorzów Żeromskiego
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Szkoła Niewidomych
Chorzów Dom Działkowca
Chorzów Racławicka
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Katowice
Załęże Szkoła
Załęże Dom Kultury
Załęże Wiśniowa
Załęże Dwór
Załęże Janasa
Załęże Kościół
Załęże Pośpiecha
Katowice Sobieskiego
Katowice Plac Wolności
Katowice Dworzec PKP
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Szopienice Roździeńska
Szopienice Wodociągi
Burowiec
Szopienice Poczta
Szopienice Kościół
Szopienice Dwór
Szopienice Morawa
Szopienice Dolina 5 Stawów
Sosnowiec
Sosnowiec Brynica
Sosnowiec Piłsudskiego
Sosnowiec Dworzec PKP
Sosnowiec Estakada
Sielec Park
Pogoń Mariacka
Pogoń Kościół
Pogoń Rybna
Pogoń Akademiki
Będzin
Będzin Cmentarz Komunalny
Będzin Słowiańska
Będzin Szybowa
Będzin Krasickiego
Będzin Stadion
Będzin Rondo
Będzin Muzeum
Osiedle Zamkowe Jasielska
Osiedle Zamkowe Pętla
Katowice
Katowice Rynek
Katowice Rondo
Koszutka Misjonarzy Oblatów
Koszutka Słoneczna
Koszutka Jesionowa
Wełnowiec Kościół
Wełnowiec Gnieźnieńska
Wełnowiec Plac Alfreda
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Mijanka
Siemianowice Plac Skargi
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Katowice Rynek
Kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
Dni robocze
04:22
04:35
05:03
05:28
05:43
05:59
06:14
06:29
06:44
06:59
07:14
07:29
07:44
07:59
08:14
08:29
08:44
08:59
09:14
09:29
09:44
09:59
10:14
10:29
10:44
10:59
11:14
11:29
11:44
11:59
12:14
12:29
12:44
12:59
13:14
13:29
13:44
13:59
14:14
14:29
14:44
14:59
15:14
15:29
15:44
15:59
16:14
16:29
16:44
16:59
17:14
17:29
17:44
18:14
18:44
19:14
19:33
20:03
20:33
21:03
21:33
22:03
22:33
23:08
Soboty, niedziele i święta
04:22
04:35
05:03
05:33
06:03
06:33
07:03
07:33
08:03
08:33
09:03
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:03
17:33
18:03
18:33
19:03
19:33
20:03
20:33
21:03
21:33
22:03
22:33
23:08
Święta Szczególne
04:22
05:03
05:33
06:33
07:33
08:33
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:03
17:33
18:03
18:33
19:03
19:33
20:03
20:33
21:03
21:33
22:03
22:33
23:08
Wigilia
04:22
04:35
05:03
05:33
06:03
06:33
07:03
07:33
08:03
08:33
09:03
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:03
18:03
19:03
Sylwester
04:22
04:35
05:03
05:33
06:03
06:33
07:03
07:33
08:03
08:33
09:03
09:33
10:03
10:33
11:03
11:33
12:03
12:33
13:03
13:33
14:03
14:33
15:03
15:33
16:03
16:33
17:03
17:33
18:03
18:33
19:03
19:33
20:03
20:33
21:03
21:33
22:03
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się