−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Przystanki:
Sosnowiec
Milowice Pętla
Milowice Hala Sportowa
Milowice Zakłady Mięsne
Milowice Podjazdowa
Milowice Park Logistyczny
Sosnowiec Egzotarium
Sosnowiec Wysoka
Sosnowiec Osiedle Piastów
Sosnowiec Aleja Mireckiego
Sosnowiec Dworzec PKP
Sosnowiec Estakada
Sielec Park
Pogoń Mariacka
Pogoń Kościół
Pogoń Rybna
Pogoń Akademiki
Będzin
Będzin Cmentarz Komunalny
Będzin Słowiańska
Będzin Szybowa
Będzin Krasickiego
Będzin Stadion
Będzin Rondo
Będzin Muzeum
Osiedle Zamkowe Jasielska
Osiedle Zamkowe Pętla
Osiedle Zamkowe Jasielska
Będzin Muzeum
Będzin Partyzantów
Będzin Zamek
Będzin Małachowskiego
Będzin Paryska
Koszelew
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
21
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pogoń Kościół
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Dni robocze
04:53
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:13
19:18
Z
19:38
20:08
20:38
21:08
21:38
22:08
22:38
23:07
23:26
23:51
00:36
01:36
03:56
Z
Soboty
04:53
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:13
19:18
Z
19:38
20:08
20:38
21:08
21:38
22:08
22:38
23:07
23:26
23:51
00:36
01:36
03:56
Z
Niedziele i święta
05:08
05:38
06:08
06:38
07:08
07:38
08:08
08:38
09:08
09:38
10:08
10:38
11:08
11:38
12:08
12:38
13:08
13:38
14:08
14:38
15:08
15:38
16:08
16:38
17:08
17:38
18:08
18:38
19:08
19:38
20:08
20:38
21:08
21:38
22:08
22:38
23:07
23:26
23:51
00:36
01:36
03:59
Z
Święta szczególne
05:08
06:08
07:08
08:08
09:08
09:38
10:08
10:38
11:08
11:38
12:08
12:38
13:08
13:38
14:08
14:38
15:08
15:38
16:08
16:38
17:08
17:38
18:08
18:38
19:08
19:38
20:08
20:38
21:08
21:38
22:08
22:38
23:07
23:26
23:51
00:36
01:36
03:59
Z
Wigilia
04:53
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
Z
17:13
Z
17:38
18:38
19:38
20:38
Z
21:38
23:51
01:36
03:59
Z
Sylwester
04:53
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:13
19:18
Z
19:38
20:08
20:38
21:08
21:38
22:38
23:26
Z
01:36
03:59
Z
zmiana czasu
04:53
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:13
19:18
Z
19:38
20:08
20:38
21:08
21:38
22:08
22:38
23:07
23:26
23:51
00:36
01:36
Z
03:56
Z
Objaśnienia:
Z
− kurs do: Osiedle Zamkowe Pętla
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się