−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Czeladź Dworzec
Przystanki:
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Będzin
Koszelew
Będzin Paryska
Będzin Małachowskiego
Będzin Zamek
Będzin Muzeum
Osiedle Zamkowe Jasielska
Osiedle Zamkowe Pętla
Osiedle Zamkowe Jasielska
Będzin Muzeum
Będzin Partyzantów
Będzin Czeladzka
Osiedle Syberka
Czeladź
Piaski Centrum Handlowe
Czeladź Strefa Ekonomiczna
Czeladź Grodziecka
Czeladź Dworzec
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
22
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Będzin Zamek
Kierunek:
Czeladź Dworzec
Dni robocze
04:34
04:59
05:19
05:39
05:59
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
19:11
19:41
20:11
20:41
21:11
21:41
22:11
22:41
23:10
23:26
Z
23:51
Z
Soboty
04:34
04:59
05:19
05:39
05:59
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
19:11
19:41
20:11
20:41
21:11
21:41
22:11
22:41
23:10
23:26
Z
23:51
Z
Niedziele i święta
04:34
05:11
05:41
06:11
06:41
07:11
07:41
08:11
08:41
09:11
10:11
10:41
11:11
11:41
12:11
12:41
13:11
13:41
14:11
14:41
15:11
15:41
16:11
16:41
17:11
17:41
18:11
18:41
19:11
19:41
20:11
20:41
21:11
21:41
22:11
22:41
23:10
23:26
Z
23:51
Z
Święta szczególne
05:11
06:11
07:11
08:11
09:11
10:11
10:41
11:11
11:41
12:11
12:41
13:11
13:41
14:11
14:41
15:11
15:41
16:11
16:41
17:11
17:41
18:11
18:41
19:11
19:41
20:11
20:41
21:11
21:41
22:11
22:41
23:10
23:26
Z
23:51
Z
Wigilia
04:34
04:59
05:19
05:39
05:59
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
Z
16:19
16:39
Z
16:51
17:56
18:56
19:56
21:26
22:41
Z
Sylwester
04:34
04:59
05:19
05:39
05:59
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
19:11
19:41
20:11
20:41
21:11
21:41
22:11
22:54
Z
Objaśnienia:
Z
− kurs do: Osiedle Zamkowe Pętla
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się