−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Przystanki:
Czeladź
Czeladź Dworzec
Czeladź Grodziecka
Czeladź Strefa Ekonomiczna
Piaski Centrum Handlowe
Będzin
Osiedle Syberka
Będzin Czeladzka
Będzin Muzeum
Osiedle Zamkowe Jasielska
Osiedle Zamkowe Pętla
Osiedle Zamkowe Jasielska
Będzin Muzeum
Będzin Partyzantów
Będzin Zamek
Będzin Małachowskiego
Będzin Paryska
Koszelew
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
22
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Będzin Zamek
Kierunek:
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Dni robocze
04:34
04:53
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:32
22:57
23:20
Soboty
04:34
04:53
05:13
05:40
06:10
06:40
07:10
07:40
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:32
22:57
23:20
Niedziele
04:34
04:53
05:13
05:40
06:10
06:40
07:10
07:40
08:10
08:40
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:10
22:32
22:57
23:20
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się