−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Osiedle Zamkowe Pętla
Przystanki:
Sosnowiec
Konstantynów Okrzei
Konstantynów Fabryczna
Konstantynów Centrum Handlowe
Sielec Osiedle Zamkowa
Sielec Szkolna
Sielec Narutowicza
Sosnowiec Rondo Ludwik
Sosnowiec Sąd
Sosnowiec Ostrogórska
Sosnowiec Wspólna
Sosnowiec Dworzec PKP
Sosnowiec Estakada
Sielec Park
Pogoń Mariacka
Pogoń Kościół
Pogoń Rybna
Pogoń Akademiki
Będzin
Będzin Cmentarz Komunalny
Będzin Słowiańska
Będzin Szybowa
Będzin Krasickiego
Będzin Stadion
Będzin Rondo
Będzin Muzeum
Osiedle Zamkowe Jasielska
Osiedle Zamkowe Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
27
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Sosnowiec Dworzec PKP
Kierunek:
Osiedle Zamkowe Pętla
Dni robocze
04:27
04:56
05:15
05:35
05:55
06:15
06:35
06:55
07:15
07:35
07:55
08:15
08:35
08:55
09:15
09:35
09:55
10:15
10:35
10:55
11:15
11:35
11:55
12:15
12:35
12:55
13:15
13:35
13:55
14:15
14:35
14:55
15:15
15:35
15:55
16:15
16:35
16:55
17:15
17:35
17:55
18:15
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:11
22:40
23:10
23:28
23:53
Soboty
04:27
05:15
05:55
06:35
06:55
07:15
07:35
07:55
08:15
08:35
08:55
09:15
09:35
09:55
10:15
10:35
10:55
11:15
11:35
11:55
12:15
12:35
12:55
13:14
13:35
13:55
14:14
14:35
14:55
15:15
15:35
15:55
16:15
16:35
16:55
17:15
17:35
17:55
18:15
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:11
22:40
23:10
23:28
23:53
Niedziele i święta
04:27
05:10
05:40
06:10
06:40
07:10
07:40
08:10
08:40
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:11
22:40
23:10
23:28
23:53
Wszystkich Świętych
04:27
05:15
05:55
06:15
06:35
06:55
07:15
07:35
07:55
08:15
08:35
08:55
09:15
09:35
09:55
10:15
10:35
10:55
11:15
11:35
11:55
12:15
12:35
12:55
13:15
13:35
13:55
14:15
14:35
14:55
15:15
15:35
15:55
16:15
16:35
16:55
17:15
17:35
17:55
18:15
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:10
21:40
22:11
22:40
23:10
23:28
23:53
Wigilia
04:27
05:15
05:55
06:15
06:35
06:55
07:15
07:35
07:55
08:15
08:35
08:55
09:15
09:35
09:55
10:15
10:35
10:55
11:15
11:35
11:55
12:15
12:35
12:55
13:15
13:35
13:55
14:15
14:35
14:55
15:14
15:35
15:54
16:14
16:35
16:54
17:35
18:14
19:40
20:40
21:40
22:40
23:28
Sylwester
04:27
05:15
05:55
06:15
06:35
06:55
07:15
07:35
07:55
08:15
08:35
08:55
09:15
09:35
09:55
10:15
10:35
10:55
11:15
11:35
11:55
12:15
12:35
12:55
13:15
13:35
13:55
14:15
14:35
14:55
15:14
15:35
15:54
16:14
16:35
16:54
17:35
18:14
19:40
20:40
21:40
22:40
23:28
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się