−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Katowice
Brynów Centrum Przesiadkowe
Brynów Słowików
Brynów Drozdów
Brynów Gawronów
Brynów Zgrzebnioka
Katowice Kościuszki Basen
Katowice Kościuszki Szpital
Katowice Stadion AWF
Katowice Jordana
Katowice Plac Miarki
Katowice Św. Jana
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
36
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Katowice Św. Jana
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
04:39
05:00
05:15
05:30
05:36
05:45
05:51
06:00
06:06
06:15
06:21
06:30
06:36
06:45
06:51
07:00
07:06
07:15
07:21
07:30
07:36
07:45
07:51
08:00
08:06
08:15
08:21
08:30
08:36
08:45
08:51
09:00
09:06
09:15
09:21
09:30
09:36
09:45
09:51
10:00
10:06
10:15
10:21
10:30
10:36
10:45
10:51
11:00
11:06
11:15
11:21
11:30
11:36
11:45
11:51
12:00
12:06
12:15
12:21
12:30
12:36
12:45
12:51
13:00
13:06
13:15
13:21
13:30
13:36
13:45
13:51
14:00
14:06
14:15
14:21
14:30
14:36
14:45
14:51
15:00
15:06
15:15
15:21
15:30
15:36
15:45
15:51
16:00
16:06
16:15
16:21
16:30
16:36
16:45
16:51
17:00
17:06
17:15
17:21
17:30
17:36
17:45
17:51
18:00
Z
18:06
18:15
Z
18:21
18:30
Z
18:36
18:45
Z
18:51
19:00
Z
19:06
Z
19:21
19:34
Z
19:50
20:04
20:34
21:04
21:34
22:04
22:34
Z
23:04
23:30
Z
00:00
Z
Soboty
04:31
05:04
05:20
05:34
05:50
06:04
06:20
06:34
06:50
07:04
07:20
07:34
07:50
08:04
08:20
08:34
08:50
09:04
09:20
09:34
09:50
10:04
10:20
10:34
10:50
11:04
11:20
11:34
11:50
12:04
12:20
12:34
12:50
13:04
13:20
13:34
13:50
14:04
14:20
14:34
14:50
15:04
15:20
15:34
15:50
16:04
16:20
16:34
16:50
17:04
17:20
17:34
17:50
18:04
18:20
18:34
18:50
19:04
Z
19:20
19:34
Z
19:50
20:04
20:34
21:04
21:34
22:04
22:34
Z
23:04
23:39
Z
00:01
Z
Niedziele i święta
04:31
05:04
05:34
06:04
06:34
07:04
07:34
08:04
08:34
09:04
09:34
10:04
10:34
11:04
11:34
12:04
12:34
13:04
13:34
14:04
14:34
15:04
15:34
16:04
16:34
17:04
17:34
18:04
18:34
19:04
19:34
20:04
20:34
21:04
21:34
22:04
22:34
Z
23:04
23:39
Z
00:01
Z
Święta szczególne
04:31
05:34
07:04
08:34
09:04
09:34
10:04
10:34
11:04
11:34
12:04
12:34
13:04
13:34
14:04
14:34
15:04
15:34
16:04
16:34
17:04
17:34
18:04
18:34
19:04
19:34
20:04
20:34
21:04
21:34
22:04
22:34
Z
23:04
23:39
Z
00:01
Z
Objaśnienia:
Z
− kurs do: Zawodzie Zajezdnia
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się