−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
03:51
04:09
04:27
04:47
05:06
05:26
05:46
06:06
06:26
06:48
07:06
07:26
07:46
08:06
08:26
08:46
09:06
09:26
09:46
10:06
10:26
10:46
11:06
11:26
11:46
12:06
12:26
12:46
13:06
13:26
13:46
14:06
14:26
14:46
15:06
15:26
15:46
16:06
16:26
16:46
17:06
17:26
17:46
18:06
18:26
18:46
19:06
19:26
19:46
20:06
20:26
20:46
21:06
21:26
21:46
22:06
22:32
22:55
23:31
00:19
01:19
02:19
03:16
Soboty, niedziele i święta
03:51
04:09
04:27
04:47
05:06
05:26
05:46
06:06
06:26
06:46
07:06
07:26
07:46
08:06
08:26
08:46
09:06
09:26
09:46
10:06
10:26
10:46
11:06
11:26
11:46
12:06
12:26
12:46
13:06
13:26
13:46
14:06
14:26
14:46
15:06
15:26
15:46
16:06
16:26
16:46
17:06
17:26
17:46
18:06
18:26
18:46
19:06
19:26
19:46
20:06
20:26
20:46
21:06
21:26
21:46
22:06
22:32
22:55
23:31
00:19
01:19
02:19
03:16
Święta szczególne
04:09
04:47
05:26
06:06
06:46
07:26
08:06
08:46
09:26
10:06
10:26
10:46
11:06
11:26
11:46
12:06
12:26
12:46
13:06
13:26
13:46
14:06
14:26
14:46
15:06
15:26
15:46
16:06
16:26
16:46
17:06
17:26
17:46
18:06
18:26
18:46
19:06
19:26
19:46
20:06
20:26
20:46
21:06
21:26
21:46
22:06
22:32
22:55
23:31
00:19
01:19
02:19
03:16
Zmiana czasu
03:51
04:09
04:27
04:47
05:06
05:26
05:46
06:06
06:26
06:46
07:06
07:26
07:46
08:06
08:26
08:46
09:06
09:26
09:46
10:06
10:26
10:46
11:06
11:26
11:46
12:06
12:26
12:46
13:06
13:26
13:46
14:06
14:26
14:46
15:06
15:26
15:46
16:06
16:26
16:46
17:06
17:26
17:46
18:06
18:26
18:46
19:06
19:26
19:46
20:06
20:26
20:46
21:06
21:26
21:46
22:06
22:32
22:55
23:31
00:19
01:19
03:16
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się