−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Leśna
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
04:20
04:40
04:59
05:19
05:39
05:59
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
19:39
19:59
20:19
20:39
20:59
21:19
21:39
21:59
22:25
22:48
23:08
23:24
23:55
00:44
01:44
02:44
03:45
Soboty, niedziele i święta
04:20
04:40
04:59
05:19
05:39
05:59
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
19:39
19:59
20:19
20:39
20:59
21:19
21:39
21:59
22:25
22:48
23:08
23:24
23:55
00:44
01:44
02:44
03:44
Święta szczególne
04:40
05:19
05:59
06:39
07:19
07:59
08:39
09:19
09:59
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
19:39
19:59
20:19
20:39
20:59
21:19
21:39
21:59
22:25
22:48
23:08
23:24
23:55
00:44
01:44
02:44
03:44
Zmiana czasu
04:20
04:40
04:59
05:19
05:39
05:59
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
19:39
19:59
20:19
20:39
20:59
21:19
21:39
21:59
22:25
22:48
23:08
23:24
23:55
00:44
01:44
03:44
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się