Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Bytom Plac Sikorskiego - (> Katowicka / Moniuszki) - Jagiellońska - Zabrzańska - Konstytucji - Stara Cynkownia - (Zabrze) Bytomska - Powstańców Śląskich - pl. Wolności - Wolności - Zaborze Pętla |
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Bytom Plac Sikorskiego - (> Katowicka / Moniuszki) - Jagiellońska - Zabrzańska - Konstytucji - Stara Cynkownia - (Zabrze) Bytomska - Powstańców Śląskich - pl. Wolności - Wolności - Zaborze Pętla |