Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Park Śląski Wejście Główne - Dąb Kościół - Katowice Grundmanna Office Park - Katowice Plac Wolności - Dworzec PKP - Katowice Rynek (Teatr Śl.) - Warszawska - 1 Maja - Zawodzie Zajezdnia - Obrońców Westerplatte - pl. Powstańców Śląskich - Wiosny Ludów - Szopienice Pętla |