Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Brynów Pętla - Kościuszki - (> Kochanowskiego - pl. Miarki <) - św. Jana - Katowice Rynek (Teatr Śl.) - Warszawska - 1 Maja - Zawodzie Zajezdnia |
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Brynów Pętla - Kościuszki - (> Kochanowskiego - pl. Miarki <) - św. Jana - Katowice Rynek (Teatr Śl.) - Warszawska - 1 Maja - Zawodzie Zajezdnia |
|