Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
(Łagiewniki Media-Markt) - Bytom Arki Bożka - Bytom Teatr Tańca-Rozbark - Bytom Głęboka - Bytom Plac Sikorskiego - Bytom Urząd Miasta - Bytom Kąpielisko - Bytom Łużycka - Bytom Szkoła Medyczna |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
(Łagiewniki Media-Markt) - Bytom Arki Bożka - Bytom Teatr Tańca-Rozbark - Bytom Głęboka - Bytom Plac Sikorskiego - Bytom Urząd Miasta - Bytom Kąpielisko - Bytom Łużycka - Bytom Szkoła Medyczna |
|
|