−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Świętochłowice
Chropaczów Konstantego Wolnego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Sudecka
Lipiny Bukowego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Ratusz
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Dni robocze
04:42
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:31
18:01
18:31
19:01
19:40
20:10
20:40
21:40
22:10
22:40
23:09
23:35
Soboty, niedziele i święta
04:42
05:10
05:40
06:10
06:40
07:10
07:40
08:40
09:10
09:40
10:10
10:40
11:40
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:40
18:10
18:40
19:10
19:40
20:10
20:40
21:40
22:10
22:40
23:09
23:35
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się