−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Świętochłowice
Chropaczów Konstantego Wolnego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Chropaczów Sudecka
Lipiny Bukowego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Sudecka
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Dni robocze
04:45
05:34
06:04
06:34
07:04
07:34
08:34
09:04
09:34
10:04
10:34
11:34
12:04
12:34
13:04
13:34
14:04
14:34
15:04
15:34
16:04
16:34
17:34
18:04
18:34
19:04
19:43
20:13
20:43
21:43
22:13
22:43
23:12
23:38
Soboty, niedziele i święta
04:45
05:13
05:43
06:13
06:43
07:13
07:43
08:43
09:13
09:43
10:13
10:43
11:43
12:13
12:43
13:13
13:43
14:13
14:43
15:13
15:43
16:13
16:43
17:43
18:13
18:43
19:13
19:43
20:13
20:43
21:43
22:13
22:43
23:12
23:38
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się