−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Orzegów Waniora
Przystanki:
Ruda Śląska
Wirek Kopalnia Pokój
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Osiedle Kaufhaus
Chebzie Rondo
Chebzie Pawła [nż]
Godula Plac Niepodległości
Godula Inkubator
Orzegów Waniora
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Nowy Bytom Urząd Miasta
Kierunek:
Orzegów Waniora
Dni robocze
04:12
04:29
04:54
05:11
05:31
05:51
06:11
06:31
06:51
07:11
07:31
07:51
08:11
08:31
08:51
09:11
09:31
09:51
10:11
10:31
10:51
11:11
11:31
11:51
12:11
12:31
12:51
13:11
13:31
13:51
14:11
14:31
14:51
15:11
15:31
15:51
16:11
16:31
16:51
17:11
17:31
17:51
18:11
18:31
18:51
19:11
19:31
19:51
20:11
20:31
20:51
21:11
21:31
21:51
22:11
22:31
22:51
23:10
23:30
Soboty, niedziele i święta
04:12
04:29
04:54
05:11
05:31
05:51
06:11
06:31
06:51
07:11
07:31
07:51
08:11
08:31
08:51
09:11
09:31
09:51
10:11
10:31
10:51
11:11
11:31
11:51
12:11
12:31
12:51
13:11
13:31
13:51
14:11
14:31
14:51
15:11
15:31
15:51
16:11
16:31
16:51
17:11
17:31
17:51
18:11
18:31
18:51
19:11
19:31
19:51
20:11
20:31
20:51
21:11
21:31
21:51
22:11
22:31
22:51
23:10
23:30
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się