Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Wirek Kopalnia Pokój - Nowy Bytom Huta Pokój - Chebzie Rondo - Godula Plac Niepodległości - Orzegów Waniora |
|
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Wirek Kopalnia Pokój - Nowy Bytom Huta Pokój - Chebzie Rondo - Godula Plac Niepodległości - Orzegów Waniora |
|
|