−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Stadion Śląski
Chorzów AKS
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów Rynek
Chorzów Metalowców
Chorzów Nowa
Chorzów Polna
Łagiewniki Zajezdnia
Bytom
Łagiewniki Media-Markt
Łagiewniki Cmentarz
Bytom Arki Bożka
Bytom Park Mickiewicza
Bytom Teatr Tańca-Rozbark
Rozbark Siemianowicka
Bytom Głęboka
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Łagiewnicka
Bytom Urząd Pracy
Łagiewniki Gojny [nż]
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Osiedle Skałka
Świętochłowice Polna
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Batory Hotel
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
6
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Piaśniki Osiedle Skałka
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Dni robocze
03:55
04:25
04:59
05:13
05:28
05:43
05:59
06:13
06:28
06:43
06:59
07:13
07:28
07:43
07:59
08:13
08:28
08:43
08:59
09:13
09:28
09:43
09:59
10:13
10:28
10:43
10:59
11:13
11:28
11:43
11:59
12:13
12:28
12:43
12:59
13:13
13:28
13:43
13:59
14:13
14:28
14:43
14:59
15:13
15:28
15:43
15:59
16:13
16:28
16:43
16:59
17:13
17:28
17:43
17:59
18:13
18:28
18:43
18:59
19:13
19:28
19:59
20:28
20:59
21:28
21:59
22:28
22:58
23:27
23:54
00:25
00:45
01:45
02:45
03:45
04:31
Soboty, niedziele i święta
03:55
04:59
05:28
05:59
06:28
06:59
07:28
07:59
08:28
08:59
09:28
09:59
10:28
10:59
11:28
11:59
12:28
12:59
13:28
13:59
14:28
14:59
15:28
15:59
16:28
16:59
17:28
17:59
18:28
18:59
19:28
19:59
20:28
20:59
21:28
21:59
22:28
22:58
23:27
23:54
00:25
00:45
01:45
02:45
03:45
04:31
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się