−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Łagiewnicka
Bytom Urząd Pracy
Łagiewniki Gojny [nż]
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Osiedle Skałka
Świętochłowice Polna
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Batory Hotel
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
7
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Olimpijska
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Dni robocze
03:59
B
04:17
B
04:35
B
05:14
B
20:54
B
21:54
B
Soboty, niedziele i święta
04:17
B
04:35
B
20:54
B
21:54
B
Zmiana czasu
04:17
B
04:35
B
20:54
B
21:54
B
Objaśnienia:
B
− kurs do: Bytom Plac Sikorskiego
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się