−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Przystanki:
Bytom
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bytom Olimpijska
Kierunek:
Stroszek Zajezdnia
Dni robocze
07:22
08:22
09:22
10:22
11:57
12:57
13:22
13:57
14:57
15:57
16:57
17:57
22:52
23:20
23:39
00:39
02:39
03:39
Soboty
06:48
07:48
08:52
09:52
10:22
10:52
11:22
11:52
12:22
12:52
13:22
13:52
14:22
14:52
15:22
22:52
23:20
23:39
00:39
02:39
03:39
Niedziele i święta
22:52
23:20
23:39
00:39
02:39
03:39
Wigilia
06:48
07:48
08:52
10:22
11:52
13:22
22:52
23:39
00:39
02:39
03:39
Sylwester
06:48
07:48
08:52
09:52
10:22
10:52
11:22
11:52
12:22
12:52
13:22
13:52
14:22
14:52
15:22
22:52
23:20
23:39
00:39
02:39
03:39
zmiana czasu
06:48
07:48
08:52
09:52
10:22
10:52
11:22
11:52
12:22
12:52
13:22
13:52
14:22
14:52
15:22
22:52
23:20
23:39
00:39
01:39
03:39
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się