Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Bytom Kościół św. Trójcy - Bytom Cmentarz Mater Dolorosa - Bytom Powstańców Śląskich - Bytom Chrobrego - Bytom Kościół św. Trójcy |
|
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Bytom Kościół św. Trójcy - Bytom Cmentarz Mater Dolorosa - Bytom Powstańców Śląskich - Bytom Chrobrego - Bytom Kościół św. Trójcy |
|