−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Orzegów Waniora
Przystanki:
Ruda Śląska
Wirek Kopalnia Pokój
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Osiedle Kaufhaus
Chebzie Rondo
Chebzie Pawła [nż]
Godula Plac Niepodległości
Godula Inkubator
Orzegów Waniora
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Godula Plac Niepodległości
Kierunek:
Orzegów Waniora
Dni robocze
04:20
04:37
05:02
05:21
05:41
06:01
06:21
06:41
07:01
07:21
07:41
08:01
08:21
08:41
09:01
09:21
09:41
10:01
10:21
10:41
11:01
11:21
11:41
12:01
12:21
12:41
13:01
13:21
13:41
14:01
14:21
14:41
15:01
15:21
15:41
16:01
16:21
16:41
17:01
17:21
17:41
18:01
18:21
18:41
19:01
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:18
23:38
Soboty, niedziele i święta
04:20
04:37
05:02
05:20
05:40
06:00
06:20
06:40
07:00
07:20
07:40
08:00
08:20
08:40
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
16:00
16:20
16:40
17:00
17:20
17:40
18:00
18:20
18:40
19:00
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:18
23:38
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się