−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach.
Katowice
Park Śląski Wejście Główne
Park Śląski Ogród Zoologiczny
Park Śląski Wesołe Miasteczko
Dąb Kościół
Dąb Silesia City Center
Dąb Huta Baildon
Katowice Stęślickiego
Katowice Sokolska
Katowice Rondo
Katowice Rynek
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Dworzec PKP
Katowice Plac Wolności
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
0
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąb Kościół
Kierunek:
Katowice Plac Wolności
Dni robocze
05:16
05:31
05:46
06:01
06:16
06:31
06:46
07:01
07:16
07:31
07:46
08:01
08:16
08:31
08:46
09:01
09:16
09:31
09:46
10:01
10:16
10:31
10:46
11:01
11:16
11:31
11:46
12:01
12:16
12:31
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:16
16:31
16:46
17:01
17:16
17:31
17:46
18:01
18:16
18:31
18:46
19:01
19:16
19:31
19:46
20:01
20:16
20:31
20:46
21:01
21:16
21:31
21:46
22:01
22:16
22:31
22:46
23:01
23:16
23:55
00:05
00:35
Soboty
05:16
05:46
06:16
06:46
07:16
07:31
07:46
08:16
08:31
08:46
09:01
09:16
09:31
09:46
10:01
10:16
10:31
10:46
11:01
11:16
11:31
11:46
12:01
12:16
12:31
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:16
16:31
16:46
17:01
17:16
17:31
17:46
18:01
18:16
18:31
18:46
19:01
19:16
19:31
19:46
20:01
20:16
20:31
20:46
21:01
21:16
21:31
21:46
22:01
22:16
22:31
22:46
23:01
23:16
23:55
00:05
00:35
Niedziele
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:16
16:31
16:46
17:01
17:16
17:31
17:46
18:01
18:16
18:31
18:46
19:01
19:16
19:31
19:46
20:01
20:16
20:31
20:46
21:01
21:16
21:31
21:46
22:01
22:31
22:46
23:01
23:16
23:55
00:05
00:35
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się