−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Katowice
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Dworzec PKP
Katowice Plac Wolności
Katowice Sobieskiego
Katowice Dąbrówki
Załęże Pośpiecha
Załęże Kościół
Załęże Janasa
Załęże Dwór
Załęże Wiśniowa
Załęże Dom Kultury
Załęże Szkoła
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Hotel
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Polna
Piaśniki Osiedle Skałka
Piaśniki Skrzyżowanie
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Gojny [nż]
Bytom Urząd Pracy
Bytom Łagiewnicka
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
7
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Łagiewniki Targowisko
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
04:22
04:37
04:52
05:07
05:12
05:22
05:37
05:52
06:07
06:22
06:37
06:52
07:07
07:22
07:37
07:52
08:07
08:22
08:37
08:52
09:07
09:22
09:37
09:52
10:07
10:22
10:37
10:52
11:07
11:22
11:37
11:52
12:07
12:22
12:37
12:52
13:07
13:22
13:37
13:52
14:07
14:22
14:37
14:52
15:07
15:22
15:37
15:52
16:07
16:22
16:37
16:52
17:07
17:22
17:37
17:52
18:07
18:22
18:37
18:52
19:07
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
22:59
23:26
23:54
Soboty
04:19
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
22:59
23:26
23:54
Niedziele
04:22
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
22:59
23:26
23:54
ŚWIĘTA SZCZEGÓLNE
04:29
05:29
06:29
07:29
08:29
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:29
22:59
23:26
23:54
Wigilia
04:29
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:59
18:59
20:59
23:26
Sylwester
04:29
04:59
05:29
05:59
06:29
06:59
07:29
07:59
08:29
08:59
09:29
09:59
10:29
10:59
11:29
11:59
12:29
12:59
13:29
13:59
14:29
14:59
15:29
15:59
16:29
16:59
17:29
17:59
18:29
18:59
19:29
19:59
20:29
20:59
21:29
21:59
22:59
23:26
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się