−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Łagiewnicka
Bytom Urząd Pracy
Łagiewniki Gojny [nż]
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Osiedle Skałka
Świętochłowice Polna
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Batory Hotel
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Zajezdnia
Katowice
Załęże Szkoła
Załęże Dom Kultury
Załęże Wiśniowa
Załęże Dwór
Załęże Janasa
Załęże Kościół
Załęże Pośpiecha
Katowice Sobieskiego
Katowice Dworzec PKP
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
7
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Załęże Kościół
Kierunek:
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Dni robocze
04:08
04:38
04:40
K
05:13
05:28
05:43
05:58
06:13
06:28
06:43
06:58
07:13
07:28
07:43
07:58
08:13
08:28
08:43
08:58
09:13
09:28
09:43
09:58
10:13
10:28
10:43
10:58
11:13
11:28
11:43
11:58
12:13
12:28
12:43
12:58
13:13
13:28
13:43
13:58
14:13
14:28
14:43
14:58
15:13
15:28
15:43
15:58
16:13
16:28
16:43
16:58
17:13
17:28
17:43
17:58
Z
18:13
18:28
Z
18:43
18:58
Z
19:13
19:28
Z
19:43
20:01
20:31
21:01
21:31
Z
22:01
22:31
23:01
Z
23:27
Z
00:01
Z
Soboty
04:08
04:38
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
20:01
20:31
21:01
21:31
Z
22:01
22:31
23:01
Z
23:27
Z
00:01
Z
Niedziele
04:08
04:38
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
20:01
20:31
21:01
21:31
Z
22:01
22:31
23:01
Z
23:27
Z
00:01
Z
ŚWIĘTA SZCZEGÓLNE
04:38
05:31
06:31
07:31
08:31
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
20:01
20:31
21:01
21:31
Z
22:01
22:31
23:01
Z
23:27
Z
00:01
Z
Wigilia
04:08
04:38
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
Z
16:01
16:31
17:01
Z
17:31
Z
18:01
Z
19:01
22:01
Sylwester
04:08
04:38
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
20:01
20:31
Z
21:01
21:31
Z
22:01
23:01
Z
00:01
Z
Objaśnienia:
K
− kurs do: Katowice Sobieskiego
Z
− kurs do: Zawodzie Zajezdnia
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się