−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Stadion Śląski
Chorzów AKS
Chorzów Teatr Rozrywki
Chorzów Rynek
Chorzów Dworcowa
Chorzów Żeromskiego
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Bałtycka
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Zgoda Komenda Policji
Zgoda Skrzyżowanie
Zgoda Droga Kochłowicka
Zgoda Ceramiczna [nż]
Ruda Śląska
Bykowina Niedźwiedziniec
Bykowina Mijanka
Wirek Katowicka
Wirek Odrodzenia
Wirek Kopalnia Pokój
Nowy Bytom Grochowska
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Osiedle Kaufhaus
Chebzie Pętla
Chebzie Dworcowa
Chebzie Styczyńskiego
Ruda Urząd Skarbowy
Ruda Południowa
Ruda Klary
Zabrze
Zaborze Wolności
Zaborze Pętla
Zaborze Lompy
Zaborze Skargi
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skansen Luiza
Zabrze Sienkiewicza
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Damrota
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Słowackiego
Maciejów Kondratowicza
Maciejów Knurowska
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Ruda Śląska
Chebzie Pawła
Godula Plac Niepodległości
Godula Inkubator
Godula Osiedle Paryż
Bytom
Szombierki Młyn [nż]
Szombierki Frycza-Modrzewskiego
Szombierki Kościół
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kopalnia
Bytom Zamłynie
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Nowy Bytom Huta Pokój
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
04:40
04:58
05:19
05:39
05:59
06:19
06:39
06:59
07:19
07:39
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
19:39
19:59
20:19
20:39
20:59
21:39
21:59
22:39
22:59
23:31
23:57
00:57
01:57
02:57
03:47
04:21
H
Soboty
04:58
05:19
05:39
05:59
06:19
06:59
07:19
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
H
19:39
19:59
H
20:19
20:59
21:39
21:59
22:39
22:59
23:31
23:57
00:57
01:57
02:57
03:47
04:21
H
Niedziele i święta
04:58
05:39
06:19
06:59
07:19
07:59
08:39
09:19
09:59
10:19
10:59
11:39
12:19
12:59
13:19
13:59
14:39
H
14:59
15:39
15:59
16:39
17:19
17:59
18:39
18:59
19:39
20:19
20:59
21:39
21:59
22:39
22:59
23:31
23:57
00:57
01:57
02:57
03:47
04:21
H
Święta szczególne
04:58
05:39
06:59
07:59
08:39
09:59
10:59
11:39
12:59
13:59
14:39
H
14:59
15:39
15:59
16:39
17:19
17:59
18:39
18:59
19:39
20:19
20:59
21:39
21:59
22:39
22:59
23:31
23:57
00:57
01:57
02:57
03:47
04:21
H
Wigilia
04:58
05:19
05:39
05:59
06:19
06:59
07:19
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
H
17:19
17:39
H
17:59
18:39
19:19
H
20:19
22:59
00:57
02:57
03:47
Sylwester
04:58
05:19
05:39
05:59
06:19
06:59
07:19
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
H
17:59
18:19
H
18:39
H
18:59
19:19
19:39
19:59
H
20:19
20:39
H
20:59
21:19
H
21:39
21:59
H
22:19
H
22:39
H
22:59
H
23:31
H
00:57
01:18
H
01:37
01:52
H
02:11
02:26
02:57
03:47
04:21
H
zmiana czasu
04:58
05:19
05:39
05:59
06:19
06:59
07:19
07:59
08:19
08:39
08:59
09:19
09:39
09:59
10:19
10:39
10:59
11:19
11:39
11:59
12:19
12:39
12:59
13:19
13:39
13:59
14:19
14:39
14:59
15:19
15:39
15:59
16:19
16:39
16:59
17:19
17:39
17:59
18:19
18:39
18:59
19:19
H
19:39
19:59
H
20:19
20:59
21:39
21:59
22:39
22:59
23:31
23:57
00:26
00:57
01:57
03:47
04:21
H
Objaśnienia:
H
− kurs do: Chebzie Pętla
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się