−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Rynek
Przystanki:
Ruda Śląska
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Grochowska
Wirek Kopalnia Pokój
Wirek Odrodzenia
Wirek Katowicka
Bykowina Mijanka
Bykowina Niedźwiedziniec
Świętochłowice
Zgoda Ceramiczna [nż]
Zgoda Droga Kochłowicka
Zgoda Skrzyżowanie
Zgoda Komenda Policji
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Zabrze
Maciejów Knurowska
Maciejów Kondratowicza
Zabrze Słowackiego
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Damrota
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Prof. Religi
Zabrze Hagera [nż]
Biskupice Młyńska
Biskupice Kościół
Biskupice Zamkowa
Biskupice Ziemska [nż]
Biskupice Pętla
Biskupice Schronisko [nż]
Bytom
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
Bobrek Szkoła [nż]
Bobrek Ratusz
Bobrek Wytrwałych
Szombierki Elektrownia
Szombierki Ratusz
Szombierki Kościół
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kopalnia
Bytom Zamłynie
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Łagiewnicka
Bytom Urząd Pracy
Łagiewniki Gojny [nż]
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Piaśniki Skrzyżowanie
Piaśniki Osiedle Skałka
Świętochłowice Polna
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Gazownia
Chorzów
Chorzów Bałtycka
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Rynek
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
9
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Kierunek:
Chorzów Rynek
Dni robocze
2
53
3
22
Soboty, niedziele i święta
2
53
3
22
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się