Przystanek:
Świętochłowice Muzeum Powstań ŚląskichKierunek:
Nowy Bytom Huta PokójDni robocze
Soboty, niedziele i święta
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Bytom Zamłynie >> Gliwice ZajezdniaG
− kurs do: Gliwice ZajezdniaS
− kurs do: Stroszek Zajezdnia