−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Rynek
Przystanki:
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Plac Skargi
Siemianowice Mijanka
Katowice
Wełnowiec Plac Alfreda
Wełnowiec Gnieźnieńska
Wełnowiec DL Tower
Wełnowiec Kościół
Koszutka Jesionowa
Koszutka Słoneczna
Koszutka Misjonarzy Oblatów
Katowice Rondo
Katowice Rynek
Będzin
Osiedle Zamkowe Pętla
Osiedle Zamkowe Jasielska
Będzin Muzeum
Będzin Partyzantów
Będzin Rondo
Będzin Stadion
Będzin Krasickiego
Będzin Szybowa
Będzin Słowiańska
Będzin Cmentarz Komunalny
Sosnowiec
Pogoń Akademiki
Pogoń Rybna
Pogoń Kościół
Pogoń Mariacka
Sielec Park
Sosnowiec Estakada
Sosnowiec Dworzec PKP
Sosnowiec Piłsudskiego
Sosnowiec Brynica
Katowice
Szopienice Dolina 5 Stawów
Szopienice Morawa
Szopienice Dwór
Szopienice Kościół
Szopienice Poczta
Burowiec
Szopienice Wodociągi
Szopienice Roździeńska
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Szkoła Filmowa UŚ
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Dworzec PKP
Katowice Plac Wolności
Katowice Sobieskiego
Katowice Dąbrówki
Załęże Pośpiecha
Załęże Kościół
Załęże Janasa
Załęże Dwór
Załęże Wiśniowa
Załęże Dom Kultury
Załęże Szkoła
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Racławicka
Chorzów Dom Działkowca
Chorzów Szkoła Niewidomych
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Rynek
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Wełnowiec Plac Alfreda
Kierunek:
Chorzów Rynek
Dni robocze
04:44
K
05:25
05:51
06:06
06:21
06:36
06:51
07:06
07:21
07:36
07:51
08:06
08:21
08:36
08:51
09:06
09:21
09:36
09:51
10:06
10:21
10:36
10:51
11:06
11:21
11:36
11:51
12:06
12:21
12:36
12:51
13:06
13:21
13:36
13:51
14:06
14:21
14:36
14:51
15:06
15:21
15:36
15:51
16:06
16:21
16:36
16:51
17:06
17:21
K
17:36
17:51
18:06
K
18:21
18:51
19:21
19:55
20:25
20:55
21:25
K
21:55
K
22:25
K
22:47
K
23:14
K
23:29
K
Soboty, niedziele i święta
04:44
K
05:25
05:55
06:25
06:55
07:25
07:55
08:25
08:55
09:25
09:55
10:25
10:55
11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55
14:25
14:55
15:25
15:55
16:25
16:55
17:25
17:55
18:25
18:55
19:25
19:55
20:25
20:55
21:25
K
21:55
K
22:25
K
22:47
K
23:14
K
23:29
K
Święta Szczególne
04:44
K
05:25
06:25
07:25
08:25
09:25
10:25
10:55
11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55
14:25
14:55
15:25
15:55
16:25
16:55
17:25
17:55
18:25
18:55
19:25
19:55
20:25
20:55
21:25
K
21:55
K
22:25
K
22:47
K
23:14
K
23:29
K
Wigilia
04:44
K
05:25
05:55
06:25
06:55
07:25
07:55
08:25
08:55
09:25
09:55
10:25
10:55
11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55
14:25
14:55
15:25
15:55
K
16:25
16:55
K
17:25
17:55
K
18:55
19:25
K
Sylwester
04:44
K
05:25
05:55
06:25
06:55
07:25
07:55
08:25
08:55
09:25
09:55
10:25
10:55
11:25
11:55
12:25
12:55
13:25
13:55
14:25
14:55
15:25
15:55
16:25
16:55
17:25
17:55
18:25
18:55
19:25
19:55
20:25
20:55
21:25
K
21:40
K
21:55
K
22:25
K
Objaśnienia:
K
− kurs do: Katowice Plac Wolności
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się