−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pogoń Akademiki
Przystanki:
Katowice
Katowice Plac Wolności
Katowice Dworzec PKP
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Damrota
Katowice Graniczna
Zawodzie Paderewskiego
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Łączna
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Zajezdnia
Szopienice Roździeńska
Szopienice Wodociągi
Burowiec
Szopienice Poczta
Szopienice Kościół
Szopienice Dwór
Szopienice Morawa
Szopienice Stawiki
Sosnowiec
Sosnowiec Brynica
Sosnowiec Sobieskiego
Sosnowiec
Sosnowiec Dworzec PKP
Sosnowiec Estakada
Sielec Park
Pogoń Mariacka
Pogoń Kościół
Pogoń Rybna
Pogoń Akademiki
Będzin
Będzin Cmentarz Komunalny
Będzin Słowiańska
Będzin Szybowa
Będzin Krasickiego
Będzin Stadion
Będzin Rondo
Będzin Muzeum
Osiedle Zamkowe Jasielska
Osiedle Zamkowe Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
15
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Szopienice Roździeńska
Kierunek:
Pogoń Akademiki
Dni robocze
04:18
04:57
05:16
05:34
05:57
06:16
06:34
06:57
07:16
07:34
07:57
08:16
08:34
08:57
09:16
09:34
09:57
10:16
10:34
10:57
11:16
11:34
11:57
12:16
12:34
12:57
13:16
13:34
13:57
14:16
14:34
14:57
15:16
15:34
15:57
16:16
16:34
16:57
17:16
S
17:34
17:57
S
18:16
18:34
18:58
19:31
20:01
20:31
21:01
S
21:16
21:31
22:01
22:16
S
22:31
22:46
S
23:01
S
23:26
S
23:36
00:11
01:06
02:21
03:08
S
03:53
S
Soboty
04:18
04:57
05:16
05:34
05:57
06:16
06:34
06:57
07:16
07:34
07:57
08:16
08:34
08:57
09:16
09:34
09:57
10:16
10:34
10:57
11:16
11:34
11:57
12:16
12:34
12:57
13:16
13:34
13:57
14:16
14:34
14:57
15:16
15:34
15:57
16:16
16:34
16:57
17:16
S
17:34
17:57
S
18:16
18:34
18:58
19:31
20:01
20:31
21:01
S
21:16
21:31
22:01
22:16
S
22:31
22:46
S
23:01
S
23:26
S
23:36
00:11
01:06
02:21
03:08
S
03:53
S
Niedziele i święta
04:18
04:57
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
20:01
S
20:31
S
21:01
21:31
22:01
22:31
22:46
S
23:01
S
23:36
00:11
01:06
02:21
03:08
S
03:53
S
Święta szczególne
04:56
06:01
07:01
08:01
09:01
10:01
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
16:31
17:01
17:31
18:01
18:31
19:01
19:31
20:01
S
20:31
S
21:01
21:31
22:01
22:31
22:46
S
23:01
S
23:36
00:11
01:06
02:21
03:08
S
03:53
S
Wigilia
04:18
04:57
05:31
06:01
06:31
07:01
07:31
08:01
08:31
09:01
09:31
10:01
10:31
11:01
11:31
12:01
12:31
13:01
13:31
14:01
14:31
15:01
15:31
16:01
S
16:31
17:01
S
17:31
S
18:31
20:31
S
22:31
01:06
03:08
S
Sylwester
04:18
04:57
05:16
05:34
05:57
06:16
06:34
06:57
07:16
07:34
07:57
08:16
08:34
08:57
09:16
09:34
09:57
10:16
10:34
10:57
11:16
11:34
11:57
12:16
12:34
12:57
13:16
13:34
13:57
14:16
14:34
14:57
15:16
15:34
15:57
16:16
16:34
16:57
17:16
S
17:34
17:57
S
18:16
18:34
18:58
19:31
20:01
20:31
21:01
S
21:31
22:01
S
22:31
23:36
01:06
01:36
02:36
03:08
S
03:53
S
zmiana czasu
04:18
04:57
05:16
05:34
05:57
06:16
06:34
06:57
07:16
07:34
07:57
08:16
08:34
08:57
09:16
09:34
09:57
10:16
10:34
10:57
11:16
11:34
11:57
12:16
12:34
12:57
13:16
13:34
13:57
14:16
14:34
14:57
15:16
15:34
15:57
16:16
16:34
16:57
17:16
S
17:34
17:57
S
18:16
18:34
18:58
19:31
20:01
20:31
21:01
S
21:16
21:31
22:01
22:16
S
22:31
22:46
S
23:01
S
23:26
S
23:36
00:11
01:06
03:08
S
03:53
S
Objaśnienia:
S
− kurs do: Osiedle Zamkowe Pętla
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się