−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Rynek
Chorzów Dworcowa
Chorzów Żeromskiego
Chorzów Kościół św. Jadwigi
Chorzów Omańkowskiej
Chorzów Bałtycka
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Polna
Piaśniki Osiedle Skałka
Piaśniki Skrzyżowanie
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Gojny [nż]
Bytom Urząd Pracy
Bytom Łagiewnicka
Bytom Zamłynie
Szombierki Kopalnia
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kościół
Szombierki Ratusz
Szombierki Elektrownia
Bobrek Wytrwałych
Bobrek Ratusz
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
Zabrze
Biskupice Pętla
Biskupice Ziemska [nż]
Biskupice Zamkowa
Biskupice Kościół
Biskupice Młyńska
Zabrze Hagera [nż]
Zabrze Prof. Religi
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Damrota
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Słowackiego
Maciejów Kondratowicza
Maciejów Knurowska
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Bytom
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
17
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
04:45
05:01
05:16
05:46
06:16
06:31
06:46
07:01
07:16
07:31
07:46
08:16
08:31
08:46
09:01
09:16
09:31
09:46
10:01
10:16
10:31
10:46
11:01
11:16
11:31
11:46
12:01
12:16
12:46
13:01
13:16
13:31
13:46
14:01
14:16
14:31
14:46
15:01
15:16
15:31
15:46
16:01
16:16
16:31
16:46
17:01
G
17:16
17:31
G
17:46
18:16
18:46
19:16
19:46
20:01
G
20:16
20:46
21:16
21:46
22:16
22:46
S
23:13
S
23:37
G
Soboty, niedziele i święta
04:45
05:16
05:46
06:16
06:46
07:16
07:46
08:16
08:46
09:16
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:16
18:46
19:16
19:46
20:01
G
20:16
20:46
21:16
21:46
22:16
22:46
S
23:13
S
23:37
G
Święta szczególne
04:45
05:31
06:31
07:31
08:31
09:31
10:46
11:46
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:46
19:16
19:46
20:16
20:46
21:16
21:46
22:16
22:46
S
23:13
S
23:37
G
Wigilia
04:45
05:16
05:46
06:16
06:46
07:16
07:46
08:46
09:16
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
S
17:16
17:46
S
19:16
20:46
22:46
G
Sylwester
04:45
05:16
05:46
06:16
06:46
07:16
07:46
08:16
08:46
09:16
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:16
18:46
19:16
19:46
20:01
G
20:16
20:46
21:16
S
21:46
22:46
G
23:13
S
Objaśnienia:
G
− kurs do: Gliwice Zajezdnia
S
− kurs do: Stroszek Zajezdnia
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się