−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Przystanki:
Katowice
Szopienice Pętla
Szopienice Dwór
Szopienice Kościół
Szopienice Poczta
Burowiec
Szopienice Wodociągi
Szopienice Roździeńska
Zawodzie Zajezdnia
Zawodzie Centrum Przesiadkowe
Zawodzie Łączna
Zawodzie Ośrodek Sportowy
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny
Zawodzie Paderewskiego
Katowice Graniczna
Katowice Damrota
Katowice Rynek /Teatr Śl./
Katowice Dworzec PKP
Katowice Plac Wolności
Katowice Sobieskiego
Katowice Dąbrówki
Załęże Pośpiecha
Załęże Kościół
Załęże Janasa
Załęże Dwór
Załęże Wiśniowa
Załęże Dom Kultury
Załęże Szkoła
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
20
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Burowiec
Kierunek:
Chorzów Batory Zajezdnia
Dni robocze
04:49
05:03
05:18
05:33
05:48
06:03
06:18
06:33
06:48
07:03
07:18
07:33
07:48
08:03
08:18
08:33
08:48
09:03
09:18
09:33
09:48
10:03
10:18
10:33
10:48
11:03
11:18
11:33
11:48
12:03
12:18
12:33
12:48
13:03
13:18
13:33
13:48
14:03
14:18
14:33
14:48
15:03
15:18
15:33
15:48
16:03
16:18
16:33
16:48
17:03
17:18
17:46
18:16
18:46
19:16
19:46
20:16
20:46
21:16
21:46
22:16
22:46
23:18
Soboty, niedziele i święta
04:47
05:16
05:46
06:16
06:46
07:16
07:46
08:16
08:46
09:16
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:16
18:46
19:16
19:46
20:16
20:46
21:16
21:46
22:16
22:46
23:18
Święta szczególne
05:16
07:16
09:16
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:16
18:46
19:16
19:46
20:16
20:46
21:16
21:46
22:16
22:46
23:18
Wigilia
04:47
05:16
05:46
06:16
06:46
07:16
07:46
08:16
08:46
09:16
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
Z
17:16
18:16
19:16
20:16
22:16
Sylwester
04:47
05:16
05:46
06:16
06:46
07:16
07:46
08:16
08:46
09:16
09:46
10:16
10:46
11:16
11:46
12:16
12:46
13:16
13:46
14:16
14:46
15:16
15:46
16:16
16:46
17:16
17:46
18:16
18:46
19:16
19:46
20:16
20:46
21:16
21:46
Z
22:16
23:08
Z
01:33
02:33
03:18
Objaśnienia:
Z
− kurs do: Zawodzie Centrum Przesiadkowe
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się