−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Osiedle Zamkowe Pętla
Przystanki:
Dąbrowa Górnicza
Reden
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
Dąbrowa Górnicza Centrum
Dąbrowa Górnicza Sienkiewicza
Dąbrowa Górnicza Huta Bankowa
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
Będzin
Koszelew
Będzin Paryska
Będzin Małachowskiego
Będzin Zamek
Będzin Muzeum
Osiedle Zamkowe Jasielska
Osiedle Zamkowe Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
28
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Będzin Muzeum
Kierunek:
Osiedle Zamkowe Pętla
Dni robocze
04:45
05:25
05:45
06:05
06:25
06:45
07:05
07:25
07:45
08:05
08:25
08:45
09:05
09:25
09:45
10:25
10:45
11:05
11:25
11:45
12:05
12:25
12:45
13:05
13:25
13:45
14:05
14:25
14:45
15:05
15:25
15:45
16:05
16:25
16:45
17:05
17:25
17:45
18:05
18:25
18:45
19:05
19:33
19:50
20:14
20:44
21:14
21:44
22:14
22:44
23:13
23:38
00:08
00:46
01:33
03:08
04:08
Soboty
04:45
05:25
05:45
06:05
06:25
06:45
07:05
07:25
07:45
08:05
08:25
08:45
09:05
09:25
09:45
10:25
10:45
11:05
11:25
11:45
12:05
12:25
12:45
13:05
13:25
13:45
14:05
14:25
14:45
15:05
15:25
15:45
16:05
16:25
16:45
17:05
17:25
17:45
18:05
18:25
18:45
19:05
19:33
19:50
20:14
20:44
21:14
21:44
22:14
22:44
23:13
23:38
00:08
00:46
01:33
03:08
04:08
Niedziele i święta
04:45
05:44
06:14
06:44
07:14
07:44
08:14
08:44
09:14
09:44
10:14
10:44
11:14
11:44
12:14
12:44
13:14
13:44
14:14
14:44
15:14
15:44
16:14
16:44
17:14
17:44
18:14
18:44
19:14
19:44
20:14
20:44
21:14
21:44
22:14
22:44
23:13
23:38
00:08
00:46
01:33
03:08
04:08
zmiana czasu
04:45
05:25
05:45
06:05
06:25
06:45
07:05
07:25
07:45
08:05
08:25
08:45
09:05
09:25
09:45
10:25
10:45
11:05
11:25
11:45
12:05
12:25
12:45
13:05
13:25
13:45
14:05
14:25
14:45
15:05
15:25
15:45
16:05
16:25
16:45
17:05
17:25
17:45
18:05
18:25
18:45
19:05
19:33
19:50
20:14
20:44
21:14
21:44
22:14
22:44
23:13
23:38
00:08
00:46
01:33
04:08
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się