−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Osiedle
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
05:23
05:43
06:03
06:23
06:43
07:03
07:23
07:43
08:03
08:23
08:43
09:03
09:23
09:43
10:03
10:23
10:43
11:03
11:23
11:43
12:03
12:23
12:43
13:03
13:23
13:43
14:03
14:23
14:43
15:03
15:23
15:43
16:03
16:23
16:43
17:03
17:23
17:43
17:53
18:33
18:53
19:19
19:53
20:19
20:53
21:19
21:53
22:19
22:53
Soboty
05:03
06:03
06:23
07:03
07:23
08:03
08:23
09:03
09:23
10:03
10:23
11:03
11:23
12:03
12:23
13:03
13:23
14:03
14:23
15:03
15:23
16:03
16:23
17:03
17:23
17:53
18:33
18:53
19:19
19:53
20:19
20:53
21:19
21:53
22:19
22:53
Niedziele
04:11
04:34
04:53
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:19
19:53
20:19
20:53
21:19
21:53
22:19
22:53
ŚWIĘTA SZCZEGÓLNE
04:11
05:13
05:53
06:13
06:53
07:33
07:53
08:33
08:53
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:19
19:53
20:19
20:53
21:19
21:53
22:19
22:53
Sylwester
04:11
04:34
04:53
05:13
05:33
05:53
06:13
06:33
06:53
07:13
07:33
07:53
08:13
08:33
08:53
09:13
09:33
09:53
10:13
10:33
10:53
11:13
11:33
11:53
12:13
12:33
12:53
13:13
13:33
13:53
14:13
14:33
14:53
15:13
15:33
15:53
16:13
16:33
16:53
17:13
17:33
17:53
18:13
18:33
18:53
19:19
19:53
20:19
20:53
21:19
21:53
22:19
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się