−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Przystanki:
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Ostatnia [nż]
Świętochłowice
Chropaczów Lampego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Piaśniki Szpital
Piaśniki Szpital
Lipiny Bukowego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
T-47
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Chropaczów Ratusz
Kierunek:
Lipiny Bukowego
Dni robocze
04:27
04:53
05:40
06:10
06:40
07:10
07:40
08:40
09:10
09:40
10:10
10:40
11:10
11:40
12:10
12:40
13:10
13:40
14:10
14:40
15:10
15:40
16:10
16:40
17:10
17:55
18:25
18:55
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
22:54
23:21
23:46
Soboty, niedziele i święta
04:27
04:53
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:54
09:24
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
15:54
16:24
16:54
17:24
17:54
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
22:54
23:21
23:46
Święta szczególne
04:27
04:53
05:40
06:40
07:40
08:40
09:24
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
15:54
16:24
16:54
17:24
17:54
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
22:54
23:21
23:46
Wigilia
04:27
04:53
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:54
09:24
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
15:54
16:24
16:54
17:24
17:54
18:54
19:24
Sylwester
04:27
04:53
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:54
09:24
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
15:54
16:24
16:54
17:24
17:54
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:24
22:54
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się