−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
06:57
07:57
08:57
09:57
11:27
12:27
12:57
13:27
14:27
15:27
16:27
17:27
22:19
22:51
23:19
00:19
01:19
03:13
Soboty
06:19
07:19
08:19
09:19
09:49
10:19
10:49
11:19
11:49
12:19
12:49
13:19
13:49
14:19
14:49
22:19
22:51
23:19
00:19
01:19
03:13
Niedziele i święta
22:19
22:51
23:19
00:19
01:19
03:13
Wigilia
06:19
07:19
08:19
09:49
11:19
12:49
22:19
23:19
00:19
01:19
03:13
Sylwester
06:19
07:19
08:19
09:19
09:49
10:19
10:49
11:19
11:49
12:19
12:49
13:19
13:49
14:19
14:49
22:19
22:51
23:19
00:19
01:19
03:13
zmiana czasu
06:19
07:19
08:19
09:19
09:49
10:19
10:49
11:19
11:49
12:19
12:49
13:19
13:49
14:19
14:49
22:19
22:51
23:19
00:19
01:19
03:13
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się