−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Zajezdnia
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
06:50
08:50
09:50
11:17
12:50
13:17
14:17
14:50
15:50
20:40
21:40
22:23
22:45
23:15
00:13
01:13
03:05
Soboty
09:41
10:11
10:41
11:11
11:41
12:11
12:41
13:11
13:41
14:11
14:41
15:11
15:41
16:11
16:41
17:11
17:41
18:41
20:40
21:40
22:23
22:45
23:15
00:13
01:13
03:05
Niedziele i święta
20:40
21:40
22:23
22:45
23:15
00:13
01:13
03:05
Wigilia
20:40
22:23
00:13
01:13
03:05
Sylwester
20:40
22:23
00:13
01:13
03:05
zmiana czasu
09:41
10:11
10:41
11:11
11:41
12:11
12:41
13:11
13:41
14:11
14:41
15:11
15:41
16:11
16:41
17:11
17:41
18:41
20:40
21:40
22:23
22:45
23:15
00:13
01:13
03:05
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się