Dni robocze
Soboty, niedziele i święta
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Bytom Zamłynie >> Gliwice ZajezdniaG
− kurs do: Gliwice ZajezdniaS
− kurs do: Stroszek ZajezdniaT
− kurs przez: Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich >> Stroszek ZajezdniaW
− kurs przez: Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich >> Bytom Łagiewnicka