Dni robocze | Soboty, niedziele i święta | ||
21 | 21 | ||
22 | 22 | ||
23 | 23 | ||
0 | 0 | ||
1 | 1 |
Objaśnienia:
G
− kurs do: Gliwice ZajezdniaKierunek: Lipiny Mijanka |
Przystanki: |
---|
Chorzów |
Świętochłowice |
Ruda Śląska |
Zabrze |
Gliwice |
Świętochłowice |
Bytom |
Świętochłowice |
Dni robocze | Soboty, niedziele i święta | ||
21 | 21 | ||
22 | 22 | ||
23 | 23 | ||
0 | 0 | ||
1 | 1 |
© 2024 FTŚ / WPK − Silesia Transport