−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lipiny Mijanka
Przystanki:
Chorzów
Chorzów Batory Zajezdnia
Chorzów Batory Piekarska
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Batory Hotel
Świętochłowice
Świętochłowice Gazownia
Świętochłowice Mijanka
Zgoda Komenda Policji
Zgoda Skrzyżowanie
Zgoda Droga Kochłowicka
Zgoda Ceramiczna [nż]
Ruda Śląska
Bykowina Niedźwiedziniec
Bykowina Mijanka
Wirek Katowicka
Wirek Odrodzenia
Wirek Kopalnia Pokój
Nowy Bytom Grochowska
Nowy Bytom Urząd Miasta
Nowy Bytom Huta Pokój
Nowy Bytom Osiedle Kaufhaus
Chebzie Pętla
Chebzie Dworcowa
Chebzie Styczyńskiego
Ruda Urząd Skarbowy
Ruda Południowa
Ruda Klary
Zabrze
Zaborze Wolności
Zaborze Lompy
Zaborze Skargi
Zaborze Elektrociepłownia
Zaborze Skansen Luiza
Zabrze Sienkiewicza
Zabrze Św. Floriana
Zabrze Plac Wolności
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Damrota
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Słowackiego
Maciejów Kondratowicza
Maciejów Knurowska
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Świętochłowice
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
Świętochłowice Kościół
Świętochłowice Polna
Piaśniki Osiedle Skałka
Piaśniki Skrzyżowanie
Chropaczów Osiedle Na Wzgórzu
Bytom
Łagiewniki Targowisko
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Gojny [nż]
Bytom Urząd Pracy
Bytom Łagiewnicka
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Sąd
Bytom Urząd Miasta
Bytom Olimpijska
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Stroszek Kopalnia
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Targowisko
Stroszek Osiedle
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Bytom Jagiellońska
Bytom Łagiewnicka
Bytom Urząd Pracy
Łagiewniki Gojny [nż]
Łagiewniki Szyby Rycerskie [nż]
Łagiewniki Krzyżowa
Łagiewniki Fabryczna
Łagiewniki Targowisko
Świętochłowice
Chropaczów Lampego
Chropaczów Ratusz
Chropaczów Szkoła
Lipiny Bukowego
Lipiny Mijanka
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
17
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Maciejów Kondratowicza
Kierunek:
Lipiny Mijanka
Dni robocze
01:28
G
Soboty, niedziele i święta
01:28
G
Objaśnienia:
G
− kurs do: Gliwice Zajezdnia
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się