−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Gliwice
Gliwice Zajezdnia
Zabrze
Maciejów Knurowska
Maciejów Kondratowicza
Zabrze Słowackiego
Zabrze Plac Słowiański
Zabrze Damrota
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego
Zabrze Karola Miarki
Zabrze Prof. Religi
Zabrze Hagera [nż]
Biskupice Młyńska
Biskupice Kościół
Biskupice Zamkowa
Biskupice Ziemska [nż]
Biskupice Pętla
Bytom
Bobrek Osiedle Pod Brzozami
Bobrek Szkoła [nż]
Bobrek Ratusz
Bobrek Wytrwałych
Szombierki Elektrownia
Szombierki Ratusz
Szombierki Kościół
Szombierki Kolonia Górnicza
Szombierki Kopalnia
Bytom Zamłynie
Bytom Jagiellońska
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zabrze Plac Słowiański
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
03:24
03:46
03:59
04:16
04:27
04:43
04:54
05:11
05:24
05:41
05:54
06:11
06:24
06:41
06:54
07:11
07:24
07:41
07:54
08:11
08:24
08:41
08:54
09:11
09:24
09:41
09:54
10:11
10:24
10:41
10:54
11:11
11:24
11:41
11:54
12:11
12:24
12:41
12:54
13:11
13:24
13:41
13:54
14:11
14:24
14:41
14:54
15:11
15:24
15:41
15:54
16:11
16:24
16:41
16:54
17:11
17:24
17:41
17:54
18:11
18:24
18:41
18:54
19:24
19:41
19:54
20:24
20:41
20:54
21:11
21:24
21:41
21:54
22:17
22:42
23:15
23:45
00:45
01:45
02:50
Soboty
03:24
03:59
04:27
04:54
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:24
08:41
08:54
09:11
09:24
09:41
09:54
10:11
10:24
10:41
10:54
11:11
11:24
11:41
11:54
12:11
12:24
12:41
12:54
13:11
13:24
13:41
13:54
14:11
14:24
14:41
14:54
15:11
15:24
15:41
15:54
16:11
16:24
16:41
16:54
17:24
17:41
17:54
18:24
18:41
18:54
19:24
19:41
19:54
20:24
20:41
20:54
21:11
21:24
21:41
21:54
22:17
22:42
23:15
23:45
00:45
01:45
02:50
Niedziele i święta
03:24
03:59
04:27
04:54
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:24
08:54
09:24
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
15:54
16:24
16:54
17:24
17:54
18:24
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:17
22:42
23:15
23:45
00:45
01:45
02:50
Wigilia
03:24
03:59
04:27
04:54
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:24
08:54
09:24
09:54
10:24
10:54
11:24
11:54
12:24
12:54
13:24
13:54
14:24
14:54
15:24
15:54
16:24
17:24
18:54
20:24
21:24
22:42
23:45
00:45
01:45
02:50
Sylwester
03:24
03:46
03:59
04:16
04:27
04:43
04:54
05:11
05:24
05:41
05:54
06:11
06:24
06:41
06:54
07:11
07:24
07:41
07:54
08:11
08:24
08:41
08:54
09:11
09:24
09:41
09:54
10:11
10:24
10:41
10:54
11:11
11:24
11:41
11:54
12:11
12:24
12:41
12:54
13:11
13:24
13:41
13:54
14:11
14:24
14:41
14:54
15:11
15:24
15:41
15:54
16:11
16:24
16:41
16:54
17:11
17:24
17:41
17:54
18:24
18:54
19:24
19:54
20:24
20:54
21:24
21:54
22:17
00:45
01:45
02:50
zmiana czasu
03:24
03:59
04:27
04:54
05:24
05:54
06:24
06:54
07:24
07:54
08:24
08:41
08:54
09:11
09:24
09:41
09:54
10:11
10:24
10:41
10:54
11:11
11:24
11:41
11:54
12:11
12:24
12:41
12:54
13:11
13:24
13:41
13:54
14:11
14:24
14:41
14:54
15:11
15:24
15:41
15:54
16:11
16:24
16:41
16:54
17:24
17:41
17:54
18:24
18:41
18:54
19:24
19:41
19:54
20:24
20:41
20:54
21:11
21:24
21:41
21:54
22:17
22:42
23:15
23:45
00:45
01:45
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się