−
A
+
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Autobusowa komunikacja zastępcza
T-1
T-9
T-10
T-14
Z-26
Linie tramwajowe
0
2
3
4
5
7
9
10
13
14
16
24
25
27
28
29
30
38
41
46
49
56
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Przystanki:
Bytom
Stroszek Zajezdnia
Stroszek Osiedle
Stroszek Targowisko
Stroszek Plac Żeromskiego
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska [nż]
Dąbrowa Miejska Leśna
Dąbrowa Miejska Węglowa [nż]
Bytom Odrzańska [nż]
Bytom Piłkarska [nż]
Bytom Olimpijska
Bytom Urząd Miasta
Bytom Batorego
Bytom Moniuszki
Bytom Plac Sikorskiego
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
dyspozytorski
−
do wydruku
»
49
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Stroszek Osiedle
Kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
Dni robocze
06:52
08:52
09:52
11:19
12:52
13:19
14:19
14:52
15:52
20:42
21:42
22:25
22:47
23:16
00:14
01:14
03:06
Soboty
09:43
10:13
10:43
11:13
11:43
12:13
12:43
13:13
13:43
14:13
14:43
15:13
15:43
16:13
16:43
17:13
17:43
18:43
20:42
21:42
22:25
22:47
23:16
00:14
01:14
03:06
Niedziele i święta
20:42
21:42
22:25
22:47
23:16
00:14
01:14
03:06
Wigilia
20:42
22:25
00:14
01:14
03:06
Sylwester
20:42
22:25
00:14
01:14
03:06
zmiana czasu
09:43
10:13
10:43
11:13
11:43
12:13
12:43
13:13
13:43
14:13
14:43
15:13
15:43
16:13
16:43
17:13
17:43
18:43
20:42
21:42
22:25
22:47
23:16
00:14
01:14
03:06
Objaśnienia:
00:00
− kursy
podkreślone
realizowane pojazdem niskopodłogowym
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się